Teknik Destek 4.Dönem Hizmet Alım İhalesi

Sayın İlgili,

Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ek’ te belirtilen konuda 3 adet eğitim ve danışmanlık hizmeti satın alacaktır. İhale evraklarına Ajansımızın www.kudaka.gov.tr

  ihaleler adresinden de ulaşabilirsiniz.

Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu  belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.

Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak mümkün olduğu kadar alternatif eğitimci sunmaya özen gösteriniz.

Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini   en geç 15/10/2021 Cuma günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler  Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.

Gelen teklifler içerisinde şartname ve mali açıdan en uygun olan ilk 5 teklif değerlendirmeye alınacaktır

Posta/Kargo Adresi:

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA)

Cumhuriyet Caddesi No:3

25200 Yakutiye / ERZURUM

Tel      : 0442 235 61 11

 

images.jpg

Teknik Destek Programı kapsamında Ajansımıza gönderilen tüm kargo bedellerinin teklif veren tarafından karşılanması gerekmektedir!

 

E - Posta Listemize Katılın ! Kuzeydoğu Anadolu’ya dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..
Erzurum Yatırım Destek Ofisi

Cumhuriyet Caddesi No:3 Yakutiye/ERZURUM

0442 235 61 11